Navždy nás opustil podpredseda spolku Ing. František Kadlečík

S veľkým žialom všetkým vinohradníkom a vinarom oznamujeme, že nás navždy vo veku 61 rokov opustil náš dlhoročný člen výboru, kamarát, podpredseda Vinohradníckeho spolku Skalica pán Ing. František Kadlečík.

František Kadlečík bol oddaným dlhoročným členom spolku, ktorý svojou odbornosťou, obetavosťou, láskou k vinohradu a životnému prostrediu, prispel neopísateľnou mierou k rozvoju vinohradníctva a vinárstva v meste Skalica.

Pracovitý, vždy usmiaty a ochotný pomôcť. Aj takto si budeme pamätať nášho kamaráta Františka. Všetok svoj talent a lásku venoval záhradníctvu a najmä vinohradníctvu, čoho výsledkom boli vynikujúce vína, ktoré s pravidelnosťou získavali najvyššie umiestnenia.

Bolo nám cťou FRANTIŠEK KADLEČÍK.

ĎAKUJEME TI… ??

Predseda, členovia a kamaráti z výboru Vinohradníckeho spolku Skalica vyjadrujú úprimnú sústrasť rodine zosnulého.