Zber vzoriek na Otvárenie mladých vín

Milí vinohradníci, vinári Skalice a okolia,

nakoľko sa blíži Svätomartinské otváranie mladých vín (11.11. o 11:11 hod.), ktorého sme organizátori, radi by sme Vás oslovili vo veci poskytnutia vzoriek vín, tzv. mladého vína ročník 2018.

V prípade záujmu je potrebné, aby ste dňa 05.11.2018, v čase od 17:00 do 19:00 hod. odovzdali 2ks fliaš (1 flaša = 0,75 l) mladého vína ročník 2018 a to v klubovni Vinohradníckeho spolku Skalica z ul. Ružová.

Víno bude slávnostne otvorené a prístupné k pokoštovaniu, počas uvedeného vinárskeho podujatia v bývalej kaviarni Pod Lampou, vedľa pošty v Skalici. Váš záujem a najmä poskytnuté vzorky si nesmierne vážime a veríme, že využijete možnosť prezentácie Vášho vína, vinárstva a najmä, pochválite sa s plodmi vašej oddanej celoročnej práce.

V prípade otázok, kontaktujte nás na email morong.frantisek@gmail.com alebo na tel. kontakt +421 918 623 393 (predseda VSS – Ladislav Nemčovský).

Ďakujeme! Váš VSS Skalica.